fbpx Зустрічайте новий електричний навантажувач MultiOne EZ 7 | ЧМПКП "Ассоль"

Зустрічайте новий електричний навантажувач MultiOne EZ 7

04.03.2019 12:11

Із задоволенням представляємо новинку від нашого багаторічного партнера MultiOne – серію вантажопідйомників MultiOne Emission Zero!
Іноваційність і прагнення задовольняти нагальні вимоги своїх клієнтів – один з пріоритетів компанії MultiOne. Саме це спонукало інженерів компанії розробити екологічну версію найпопулярнішої моделі 8-ї серії. Разом з тим була поставлена і успішно досягнута амбітна мета гарантувати машині з електричним приводом потужність аналогічну дизельним міні-навантажувачам.
І вже зараз серія MultiOne Emission Zero стала реальністю, доступною й українським клієнтам!

Особливостями нового повністю електричного навантажувача є 2 електродвигуни та свинцево-кислотний акумулятор з тривалим часом роботи ємністю 16,5 кВт. год., новий трансмісійний насос, низькі експлуатаційні витрати.
Низький рівень шуму та відсутність вихлопних газів робить модель незамінною при використанні у приміщеннях з відсутньою чи обмеженою вентиляцією та суворими обмеженнями за рівнем шуму.
Також до стандартної комплектації входить вмонтований зарядний пристрій, що дозволяє підживлювати і заряджати батареї будь-де, де є домашня електророзетка.

Отримати додаткову інформацію та замовити новинку вже зараз можна у відділу продажу ПМВКП «Ассоль» за телефоном +380504090409.